<oembed><version>1.0</version><provider_name>AGACA</provider_name><provider_url>https://agaca.coop/gl/</provider_url><title>FEADER2020/020A: Localizaci&#xF3;n de explotaci&#xF3;ns - AGACA</title><type>rich</type><width>600</width><height>338</height><html>&lt;blockquote class="wp-embedded-content" data-secret="rLYZ9JC8X9"&gt;&lt;a href="https://agaca.coop/gl/iniciativas-proxectos/feader2020-020a-localizacion-de-explotacions/"&gt;FEADER2020/020A: Localizaci&#xF3;n de explotaci&#xF3;ns&lt;/a&gt;&lt;/blockquote&gt;&lt;iframe sandbox="allow-scripts" security="restricted" src="https://agaca.coop/gl/iniciativas-proxectos/feader2020-020a-localizacion-de-explotacions/embed/#?secret=rLYZ9JC8X9" width="600" height="338" title="&#x201C;FEADER2020/020A: Localizaci&#xF3;n de explotaci&#xF3;ns&#x201D; &#x2014; AGACA" data-secret="rLYZ9JC8X9" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0" scrolling="no" class="wp-embedded-content"&gt;&lt;/iframe&gt;&lt;script type="text/javascript"&gt;
/* &lt;![CDATA[ */
/*! This file is auto-generated */
//# sourceURL=https://agaca.coop/wp-includes/js/wp-embed.min.js
/* ]]&gt; */
&lt;/script&gt;
</html><description>&#x2013; T&#xED;tulo: FEADER 2020/020A, &#x201C;Sistema de axuda &#xE1; decisi&#xF3;n para a localizaci&#xF3;n de novas explotaci&#xF3;ns agrarias. &#x2013; Data de desenvolvemento: 13/03/2020 &#x2014; 30/06/2022 &#x2013; Socios que interve&#xF1;en: Entidade Beneficiaria: Agaca; Entidades Colaboradoras: Universidad de Santiago de Compostela &#x2013; Obxectivo: O obxectivo fundamental do proxecto &#xE9; a creaci&#xF3;n e posta a disposici&#xF3;n de agricultores/as e gandeiros/as [&hellip;]</description><thumbnail_url>https://agaca.coop/wp-content/uploads/2021/12/FEADER2020_020A-localizacion-explotacions-placa-wb.png</thumbnail_url></oembed>