ACTIVIDADES

marzo 2017

REVISTA AGACA

  • 131 portada Cooperación

    Cooperación Galega Nº 131 Decembro 2016

    Editorial Cooperativas, Patrimonio Cultural da Humanidade
    A fondo Dairylac. Entrevista. Javier Taboada, vicepresidente
    Caderno Técnico O queixo. Unha alternativa do sector lácteo galego

    Ver Online Ver Todas Hemeroteca

EQUIPO TÉCNICO

HIGINIO MOUGÁN

  • DIRECCIÓN Y GERENCIA

D. Higinio Mougán Bouzón
agaca@agaca.coop

FORMACIÓN

Loli Couso

  • FORMACIÓN, COACHING Y AGRICULTURA

Loli Couso Costa – Responsable
loli@agaca.coop

Berta

  • FORMACIÓN

Berta María Pérez Santiago
berta.agaca@gmail.com

CONSULTORÍA

David Vila

  • ASESORÍA EN LUGO

David Vila López – Responsable
dvila@agaca.coop

María Fernanda Baamonde

  • ASESORÍA EN LUGO

María Fernanda Baamonde Fernández
maria@agaca.coop

Tomás Gómez

  • ASESORÍA EN OURENSE

Tomás Gómez Vázquez – Responsable
tgomez@agaca.coop

Maite Porto

  • ASESORÍA EN OURENSE

Maite Porto Rey
maite@agaca.coop

GANADERÍA Y COOPERATIVISMO

Carlos Ares

  • CONSULTORÍA Y GANADERÍA

Carlos Ares Fernández
cares@agaca.coop

INGENIERÍA SOSTENIBLE

Mario FernándezMario Fernández Redondo – Responsable
mfernandez@agaca.coop

Manuel PedreiraManuel Pedreira Mirás
manolo.agaca@gmail.com

COMUNICACIÓN

Rosa VázquezRosa Vázquez Segade – Responsable
rosa@agaca.coop

Esperanza OteroEsperanza Otero Pérez
agaca.prensa@gmail.com

CALIDAD E INNOVACIÓN ALIMENTARIA

María ReyMaría Rey Campos – Responsable
mrey@agaca.coop

Antonio IglesiasAntonio Iglesias Cortizas
antonio.agaca@gmail.com

María PardoMaría Pardo Otero
maria.agaca@gmail.com

ESTUDIOS SOCIOECONÓMICOS, IGUALDAD Y COMERCIALIZACIÓN E INTERNACIONALIZACIÓN

Ruth RodríguezRuth Rodríguez Ferreiros – Responsable
rferreiros@agaca.coop

CONTABILIDAD

Ana Vázquez

Ana Vázquez Mougán
vazquez@agaca.coop

CORREDURÍA DE SEGUROS

Montse VenturaMontse Ventura Blanco – Responsable
montse@agaca.coop