ACTIVIDADES

Novembro 2017

REVISTA AGACA

  • 134_portada

    Cooperación Galega Nº 134 Agosto 2017

    Editorial. Constante ameaza de cambios: Brexit, PAC…
    A fondo. Aira lidera un lidera proxecto de integración
    Caderno Técnico. Prácticas e sistemas agroforestais: sustentabilidade futura

    Ver Online Ver Todas Hemeroteca

EQUIPO TÉCNICO

HIGINIO MOUGÁN

  • DIRECCIÓN E XERENCIA

D. Higinio Mougán Bouzón
agaca@agaca.coop

FORMACIÓN

Loli Couso

  • FORMACIÓN, COACHING E AGRICULTURA

Loli Couso Costa – Responsable
loli@agaca.coop

Berta

  • FORMACIÓN

Berta María Pérez Santiago
berta.agaca@gmail.com

CONSULTORA

David Vila

  • ASESORÍA EN LUGO

David Vila López – Responsable
dvila@agaca.coop

María Fernanda Baamonde

  • ASESORÍA EN LUGO

María Fernanda Baamonde Fernández
maria@agaca.coop

Maite Porto

  • ASESORÍA EN OURENSE

Maite Porto Rey
maite@agaca.coop

GANDERÍA E COOPERATIVISMO

Carlos Ares

  • CONSULTORA E GANDERÍA

Carlos Ares Fernández
cares@agaca.coop

ENXEÑERÍA SOSTIBLE

Mario FernándezMario Fernández Redondo – Responsable
mfernandez@agaca.coop

Manuel PedreiraManuel Pedreira Mirás
manolo.agaca@gmail.com

COMUNICACIÓN

Rosa VázquezRosa Vázquez Segade – Responsable
rosa@agaca.coop

Esperanza OteroEsperanza Otero Pérez
agaca.prensa@gmail.com

CALIDADE E INNOVACIÓN ALIMENTARIA

María ReyMaría Rey Campos – Responsable
mrey@agaca.coop

AntonioAntonio Iglesias Cortizas
antonio.agaca@gmail.com

María PardoMaría Pardo Otero
maria.agaca@gmail.com

ESTUDOS SOCIOECONÓMICOS, IGUALDADE E COMERCIALIZACIÓN E INTERNACIONALIZACIÓN

Ruth RodríguezRuth Rodríguez Ferreiros – Responsable
rferreiros@agaca.coop

CONTABILIDADE

Ana Vázquez

Ana Vázquez Mougán
vazquez@agaca.coop

CORRETORÍA DE SEGUROS

Montse VenturaMontse Ventura Blanco – Responsable
montse@agaca.coop